Oferty pracy

Aktualna liczba ofert pracy wynosi 2.

Kliknij na wybrane stanowisko, aby zobaczyć szczegóły oferty.

Pracownik działu eksportu
(zwiń/rozwiń)
Poszukujemy na stanowisko: Pracownik działu eksportu
Zakres obowiązków:
  • Kompleksowa obsługa sprzedażowa klientów z rynków niemieckojęzycznych – bezpośredni kontakt telefoniczny i mailowy
  • Koordynacja zamówień i dostaw z działem produkcyjnym i logistycznym
  • Przygotowywanie materiałów ofertowych
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie oraz piśmie (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Umiejętność samodzielnego organizowania pracy i obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, ale nie wymagane
Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia i umiejętności
  • Kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w stałych godzinach, od poniedziałku do piątku, w systemie jednozmianowym
  • Pracę w przyjaznym, ambitnym zespole i miłej atmosferze
Jeśli szukasz ciekawej pracy w rozwijającej się firmie – prześlij Twoje CV na adres: kadry@spotlight.pl lub zadzwoń na nr tel. 77 405 30 92
Operator maszyn CNC
Poszukujemy na stanowisko: Operator maszyn CNC
  • Obsługa maszyn numerycznych CNC do produkcji drewnianych elementów lamp
  • Przygotowywanie i montaż narzędzi
  • Kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu
  • Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym, modelami 3D lub kartą technologiczną
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne (kurs operatora CNC)
  • Znajomość rysunku technicznego, umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • Doświadczenie w obsłudze obrabiarek sterowanych numerycznie
  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy