Oferty pracy

Aktualna liczba ofert pracy: 2

Technolog/kontroler jakości

Poszukujemy na stanowisko: Technolog/kontroler jakości
Zakres obowiązków:
  • Częściowa kontrola jakości dostarczanych do firmy kompletnych opraw oświetleniowych
  • Pomoc techniczna w zakresie wewnętrznego montażu lamp
  • Udzielanie informacji technicznych klientom
  • Projektowanie i montaż zestawów i akcesoriów opartych na technologii LED
  • Projektowanie instrukcji montażu lamp produkowanych w firmie
  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z technologią produkcji
  • Wykształcenie wyższe, średnie techniczne
  • Znajomość systemów zarządzania jakością, rysunku technicznego
  • Znajomość nowoczesnych zasad organizowania produkcji
Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia i umiejętności
  • Kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w stałych godzinach, od poniedziałku do piątku, w systemie jednozmianowym
  • Pracę w przyjaznym, ambitnym zespole i miłej atmosferze
Jeśli szukasz ciekawej pracy w rozwijającej się firmie – prześlij Twoje CV na adres: kadry@spotlight.pl lub zadzwoń na nr tel. 77 405 30 92

Dział księgowości

Poszukujemy na stanowisko: Dział księgowości
  • Księgowanie i rozliczanie faktur oraz innych dokumentów księgowych
  • Bieżąca kontrola i rozliczanie kont rozrachunkowych oraz rejestrów (dokładność jest tu kluczowa)
  • Naliczanie amortyzacji i rozliczanie środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych
  • Przygotowywanie raportów/zestawień zgodnie z potrzebami spółki
  • Wsparcie zespołu księgowego z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości
  • Prace administracyjno-biurowe związane z księgowością
Wymagania:
  • Doświadczenie w dziale księgowości, księgi handlowe, pełna księgowość – 3 lata
  • Wiedza na temat prawa podatkowego oraz rachunkowego (wraz z najnowszymi zmianami)