Światło jest naszym codziennym towarzyszem, ma ogromne znaczenie dla naszego życia i bez niego trudno byłoby nam funkcjonować. Jego szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach opiera się przede wszystkim na jak najbardziej efektywnym asystowaniu człowiekowi w jego codziennych obowiązkach. Jednak to oczywiście nie wszystko, rola światła jest dużo szersza niż mogłoby się wydawać. Za pomocą odpowiednio dobranego światła możemy stworzyć wiele przeróżnych efektów. W dzisiejszych czasach światło jest wykorzystywane nie tylko do oświetlenia wnętrz, ogrodów, ulic, miejsc pracy, ale również jako element dekoracyjny. Odpowiednio dobrane oświetlenie może podkreślić charakter miejsca, staje się równoprawnym elementem architektury. Jego funkcja użytkowa i estetyczna stanowi nierozerwalną jedność, dlatego też projektowanie oświetlenia zyskuje na znaczeniu i staje się samodzielną dyscypliną.

 

SPOT Light od wielu lat zajmuje się tworzeniem optymalnych rozwiązań oświetleniowych dla obiektów prywatnych, komercyjnych czy sakralnych. Oferujemy kompleksowe doradztwo przy aranżacji oraz doborze opraw oświetleniowych wewnętrznych, zewnętrznych i iluminacyjnych. Nasza pomoc zaczyna się już na etapie projektowym i kontynuowana jest na każdym kolejnym.  Dodatkowo istotną informacją jest fakt, że kontakt z nami nie urywa się w momencie oddania inwestycji do użytku, oferujemy serwis posprzedażowy, dzięki któremu do każdej zamówionej u nas oprawy oświetleniowej, w razie potrzeby, gwarantujemy dostępność części zamiennych.

Jako producent oświetlenia z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, z własnym zakładem produkcyjnym i stolarnią jesteśmy w stanie realizować również indywidualne projekty i oferować szyte na miarę rozwiązania. Korzystamy z doświadczenia i wiedzy lokalnych rzemieślników, dzięki czemu jakość wykorzystywanych przez nas materiałów i precyzja obróbki jest zawsze na najwyższym poziomie. Drewno z którego korzystamy w procesie tworzenia naszych designerskich opraw jest starannie wyselekcjonowane, posiada certyfikat FSC® i zawsze pochodzi z odpowiedzialnej gospodarki leśnej.

Wdrażając nowe produkty łączymy nowatorstwo z funkcjonalnością, nie zapominając o efektywności oraz trwałości naszych opraw, tak aby jak najlepiej służyły w życiu codziennym wszystkim użytkownikom. Stale monitorujemy światowe trendy i nowoczesne technologie w naszej branży, moduły LED w naszej firmie są używane do tworzenia większości opraw.

 

           Naszym zadaniem jest zaprojektowanie oświetlenia spełniającego wymogi techniczne i formalne uwzględniając przy tym funkcjonalność i walory estetyczne. Powierzając nam stworzenie koncepcji oświetlenia, klient może liczyć indywidualne podejście, profesjonalne doradztwo i najwyższą jakość materiałów oraz wykonania.

Zapraszamy do współpracy!