Nasza kolekcja

Design w wielu odsłonach! Czyli nowe kolekcje firmy SPOT Light na rok 2017/2018

Na sezon 2017/ 2018 firma SPOT Light odświeża i wzbogaca swoje portfolio produktowe o trzy nowe linie - WOOD, PREMIUM I BASIC. SPOT Light jako jeden z największych dostawców do sieci DIY i ekskluzywnych salonów oświetleniowych w Polsce i za granicą stawia przede wszystkim na oryginalne wzornictwo i funkcjonalność w sprawie opraw oświetleniowych.

Na stronach katalogu BASIC znajdziecie Państwo kompleksową kolekcję oświetlenia, która odpowiada na zapotrzebowanie nowoczesnego, jak i klasycznego budownictwa mieszkalnego. SPOT Light prezentując ciągły rozwój nie tylko we wzornictwie swoich produktów, ale również w technologii oddaje w Państwa ręce poszerzającą się z roku na rok pulę produktów wykorzystujących zaawansowaną technologię LED. Linia produktowa BASIC poza stylami design, nowoczesnym, loft i future przedstawia szeroki wachlarz produktów z serii oświetlenia klasycznego. SPOT Light, jako jedyny producent w Polsce posiada tak szeroki asortyment oświetlenia tradycyjnego prezentowanego w stylowej i eleganckiej formie.

Katalog PREMIUM to kwintesencja dobrego gu­stu. Stworzony został na potrzeby wymagającej klienteli, która w aranżacji wnętrz kieruje się przede wszystkim swoim dobrym smakiem, nie­powtarzalnym designem i funkcjonalnością. Ory­ginalne kształty, staranne wykończenie, najwyż­sza jakość wykonania i dbałość o każdy nawet najdrobniejszy szczegół sprawiają, że produkty oświetleniowe SPOT Light sprostają wymaganiom luksusowych i ekstrawaganckich aranżacji wnętrz. Kolekcja PREMIUM obejmuje lam­py wiszące, żyrandole kryształowe, spo­ty reflektorowe, lampy stojące i stołowe.

 

WOOD COLLECTION to powrót do korzeni!

Nowa gama drewnianych lamp nawiązuje do początków firmy w latach 90., gdy oferta ba­zowała na bardzo modnych wówczas spotach reflektorowych. Od początku swojego istnienia firma wykorzystuje do produkcji lamp wyłącz­nie polskie certyfikowane drewno i bogate do­świadczenie lokalnych rzemieślników, co zaowo­cowało wysoką precyzją obróbki.

Pierwsze lampy produkowane w firmie SPOT Li­ght miały drewniane obudowy. Oprawy oświe­tleniowe z gamy Wood Collection to powrót do tradycji, w której wyrosła firma SPOT Light, jednak uzyskały całkowicie nową, inspirującą oprawę zgodną z obecnymi kanonami wzornic­twa. Prosty, niemal surowy design lamp ideal­nie współgra z ciepłą kolorystyką unikatowym usłojeniem drewna.

Linia Wood Collection obejmuje spoty, lampy wiszące, stołowe oraz stojące, dlatego dostarcza kompleksowych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb oświetleniowych.

Zapraszamy do współpracy!