RELACJA Z WIELKIEJ WYPRZEDAŻY

23.07.2017

W dniu 15 lipca 2017 SPOT Light razem z siostrzaną firmą BriTop Lighting oraz Light Center zorganizował WIELKIE CZYSZCZENIE magazynów, podczas którego można było nabyć ponad 900 modeli lamp do domu i ogrodu z rabatem do -70%. Pierwsi klienci pojawili się już przed godziną 10:00 natomiast w ciągu całodniowej imprezy siedzibę naszej firmy odwiedziło około 3.000 tysięcy gości!

Wszystkie przygotowane przez nas atrakcje cieszyły się dużym powodzeniem, na wyróżnienie zasługują jednakwarsztaty "Zbuduj lampę" zorganizowane przez nasz zespół montażowy, podczas których prawie 300 dzieci własnoręcznie zbudowało reflektorek i otrzymało certyfikat sprawności manualnej. Dużym zainteresowaniem cieszył się również zorganizowany przez Komendę Wojewódzką Policji z Opola pokaz walki, zatrzymywania sprawców przestępstw oraz odbicie zakładnika. Grupa Troopers of Higway MC Poland z Kędzierzyna-Koźla dostarczyła z kolei mnóstwa wrażeń Najmłodszym organizując przejażdżki na motorach Harley. W tym dniu nawet pogoda spisała się znakomicie - mimo deszczowych prognoz Bierawy w tym dniu nie opuszczało słońce!

Bardzo serdecznie chcielibyśmy podziękować wszystkim gościom za przybycie na nasze pierwsze Wielkie Czyszczenie Magazynów!

Wyrazy wdzięczności kierujemy również do wszystkich współorganizatorów tego wydarzenia: IPA Region Kędzierzyn- Koźle, Klubowi Sportowemu ZAKSA z Sebastianem Świderskim oraz Ochotniczej Strazy Pożarnej w Bierawie.